24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Bělejší zuby?

07.04.2017
Vasko Journal
Ahoj, jmenuji se Vasko. Na tomto blogu najdeš mé malé zážitky, fotografie, kresby, grafiku a také si popovídáme na různá témata.
Hodnocení:
Výrobce: Colgate
Kategorie: Pasty na zuby
Autor: Vasko Journal
Cena: 70 CZK

V nejrůznějších reklamách neustále vidíme zubní pasty, které nám slibují zářivý úsměv. Já jsem osoba, která se prostě na ten marketingový tah chytí. Chtěl jsem si vybělit zuby, ale nechtěl jsem utrácet za ty drahé bělící pásky, nebo ty předražené pasty. Najednou mé oko v Kauflandu zahlédlo blýskavou krabičku. Uviděl jsem zubní pastu Colgate Max White One. Rozhodl jsem si ji vyzkoušet. Pasta samá o sobě mi nemohla jen tak pomoct a proto jsem si řekl, že si zuby budu čistit 2-3 krát denně a minimálně 2-3 minuty. Takže jsem začal. První použití bylo takové nijaké. Pasta měla klasickou mátovou a tak trochu štíplavou chuť, nebylo to nijak bolestivě. Po týdnu jsem se podíval do úst, zdali je tam nějaký efekt. Opravdu byl! Zuby byly o jeden až dva tony světlější. Divil jsem se, že mi tato zubní pasta opravdu pomohla za tak krátkou dobu.

Určitě ji doporučuji, obsahuje sice škodlivější fluorid, ale řekněte mi, co je teď opravdu tak zdravé. Dám vám ještě jednu malou radu. Jestli chcete mít zuby bílé neústále, jednoduše omezte kávu nebo černý čaj.
Ahoj příště, Vasko.

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.