24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tangle teezer vs. Ebelin teezer

14.09.2015
Amaya Usagi
Ahoj, jsem 21 letá praštěná dívka, která miluje knihy, jídlo, zábavu, cestování a kosmetiku.
Hodnocení:
Výrobce: Ebelin
Kategorie: Péče o vlasy
Autor: Amaya Usagi
Cena: 229 CZK


Ahoj všem!
Dnes Vám přináším recenzi na kartáče na vlasy. Já jako kudrnatá královna mám s rozčesáváním celkem problém, proto jsem byla ráda za Tangle teezer, který jsem si pořídila již před několika lety od mé kadeřnice a nedala jsem na něj dopustit.

A teď když došla drogerie DM se svou vlastní řadou Tangle teezeru, rozhodla jsem se, že jej také vyzkouším a tak jsem si pro jeden rovnou šla.

Hned jak jsem hřeben vytáhla z krabičky, zaujal mě svým tvarem a hlavně super vychytávkou a to protiskluzovou drážkou na obou stranách. Hodněkrát se mi s originál Teezerem stalo, že mi během česání prostě vyletěl z ruky ani nevím jak. S touhle vymožeností mi za celou dobu, co jej mám, ani jednou nevypadl. Palec nahoru!

Ebelin teezer krásně padne do ruky. Hezky se s ním češe a dobře se drží. To u originálu říct nemohu. Má takový zvláštní tvar, který se zvláštně drží, a dost neprakticky, možná proto mi pořád padá.

Zas ale originál Teezer má štětiny do obloučku, takže krásně kopírují hlavu, to Ebelin ne, ten má všechny v jedné rovině.

POROVNÁNÍ
Ebelin Teezer
VÝHODY
+ protiskluzové drážky
+ lepší tvar
+ roztomilé barevné kombinace
+ omyvatelnost

NEVÝHODY
- tvrdé štětiny, které píchají do hlavy a málo se ohýbají

Tangle teezer originál 
VÝHODY
+ měkké štětiny na česání
+ štětiny do obloučku, skvěle kopírují tvar hlavy
+ omyvatelnost

NEVÝHODY
- špatně se drží
- často vypadává z ruky

A co vy, který máte radši? :) Já mám ráda oba, ale Ebelin používám teď častěji, přece jen, na originál jsem zvyklá už několik let a tohle je novinka.

Pěkný den,
Amaya

Oblíbené produkty