24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Balea Aqua Tuchmaske - pleťová maska...

07.04.2017
SimonByMake-up
Jsem studentka co má zálibu v Make-upu Nejsem vyškolená kosmetička ani vizážistka, vše je jen moje získaná zkušenost a samovzdělávání. Nejsem žádná fiflena, ale normální městská holka co miluje život.:D :) :D :) ;)
Hodnocení:
Výrobce: Balea
Kategorie: Pleťové masky
Autor: SimonByMake-up
Cena: 34 CZK

Je tu recenze na pleťovou masku od Balea s názvem Aqua Tuchmaske. Byla jsem takhle jednou v DM nevěděla jsem co si koupit. Tak jsem šmejdila kolem péče o pleť a narazila jsem na tento produkt. Jelikož mám sucho extrémně suchou pleť padla mi do oka:-D

Klasický popis je, že osvěžuje unavenou pleť a dodává jí intenzivní, dlouhotrvající hydrataci a zářivý vzhled.. Obsahuje spešl formuli sodíku, hořčíku, zinku a manga podporující látkovou výměnu kožní buněk. Šípkovo mandlový olej  bohatý na nenasycené mastné oleje chrání před vysušením pleti.

Tak a realita :-)

Co se týče balení je takové klasické pytlíkové, když se dostanete do balení, vytáhnete navhlčený hadřík, který svěže a příjemně voní.. Neni to nic přeplácaného;-) Masku naneseme na vyčištěnou pleť, vmasírujeme, 10 minut necháme působit a poté sejmeme zbytek. Když ji nanesete, příjemně chladí, člověk si u toho může dřepnout a relaxovat je to velice příjemné :-)

Pleť je po té opravdu hydratovaná bez suchých šupinek a je taková prozářená:-D

Tak pokud máte obličej jak struhadlo vřele doporučuji. A za tu cenu je to fakt dokonalej produkt....

Kde ji seženete: samozřejmě v DM drogeriích za cenu 34 Kč


Tak co zkusíte jí? pokud ano dejte vědět jak posloužila vám :-)

Oblíbené produkty