24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Maska na problematickou pleť

07.04.2017
Lavendergirl90
Jmenuji se Petra a je mi 26 let. Baví mě vše co se týká kosmetiky, módy, životního stylu, vaření, sportu a života vůbec...
Hodnocení:
Výrobce: Himalaya Herbals
Kategorie: Pleťové masky
Autor: Lavendergirl90
Cena: 100 CZK

Maska obsahuje:

- Nimbu indickou (Azadirachta indica) - rostlina, která se využívá na různá onemocnění již od středověku po současnost v Indii je tato rostlina dokonce uctívaná. Má antivirové, antibakteriální, protiplísňové účinky a to je jen malý výčet účinků této rostliny.

- absorpční jíl - chladí a zklidňuje pokožku, zlepšuje strukturu pleti

- Kurkumu dlouhou (Curucuma longa)  - odstraňuje bakterie, které způsobují akné, 

Maska má regulovat nadbytečnou tvorbu mazu, čisti póry a zabraňovat dalšímu výskytu pupínků.

Všechny účinky, které slibuje zároveň plní. Jsem s ní naprosto spokojená. Nanášet se má na vyčištěnou pleť 1 - 2x týdně. Já nanáším jednou týdně a úplně to stačí. Plet mám mnohem čistší, zmatněnou, mnoho černých teček zmizí. Akné je hned po umytí lepší a druhý den je skoro pryč. Celkově pleť působí zdravějším dojmem. Masku nanáším i na krk, nechám 15 minut působit. Podle návodu můžete nanést na 10 - 15 minut potom setřít navlhčenou houbičkou a omýt studenou vodou. Já omývám masku normálně vlažnou a funguje to dobře, pleť nemám zarudlou ani podrážděnou.

Stále jsem, ale nerozhodná jestli mi maska voní. Občas mě ta její vůně otravuje je taková zvláštní a nevím, k čemu ji přirovnat. Barva masky je tmavě zelená, a jak schne, světlá. Po nanesení masky vidíte snad všechny póry na obličeji a je vidět, že maska opravdu s pletí něco dělá. Při smývání je maska trošku hrubá, a tak pleť zbaví odumřelých buněk. Funguje zároveň trochu jako peeling.

Musím ji moc doporučit, a pokud máte problémy s pletí, jako já, určitě neváhejte a jděte do ní.


 

Oblíbené produkty