24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Giordani Gold Dreamy Moments Illuminating Pearls

13.02.2014
ANnicka
Ahoj! Jsem 17letá studentka gymnázia, kterou baví poznávat nové lidi, ať už po internetu, nebo osobně. Protože se moje názory často liší od těch ostatních, rozhodla jsme se svoje moudra posílat i dál, aby se nad nimi lidé mohli zamyslet. Proto jsem začala psát blog, který je více méně o všem. Od hudby, jídlo, po kosmetiku a také každodenní situace, se kterými se můžeme setkat. Budu jen a jen ráda, když vás nějaký můj článek zaujme a začnete nad ním přemýšlet. To je pro mě vlastně taková asi ta nejvyšší příčka, na kterou mohu dosáhnout a jediný, kdo mi s tím může pomoci jste vy. :D
Hodnocení:
Výrobce: Oriflame
Kategorie: Pudry
Autor: ANnicka
Cena: 300 CZK

Tento projasňující jemně třpítivý pudr je složený z pěti barevných odstínů, které pleti dodají jemný třpyt, který se během dne nevytrácí. Samotné kuličky se dají také použít jako jemné oční stíny, které se jemně třpytí a perektně ladí snad ke všemu. Projasňovač je spíše laděn do bílo-stříbrné barvy, která však sedí ke všem odstínům pleti a vypadá přirozeně.

Obal pudru, i jeho krabička, ve které přišel, je v růžovo zlaté kombinaci, která mu dodává velice něžný holčičí look. Navíc samotný pudr má jemnou nevtíravě sladší vůni.

Oblíbené produkty