24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Sypký pudr od Dermacolu

07.04.2017
Wikira
Ahoj, vítám vás na svém blogu o kosmetice, která je mou vášní a pomalu se stává mou závislostí :) Ráda se s vámi podělím o svoje zkušenosti v beauty oblasti, oblíbené kosmetické značky, obchody a eshopy. Najdete u mně také knižní typy.
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Pudry
Autor: Wikira
Cena: 200 CZK

Jelikož mám mastnou T-zónu, pudr je docela na místě. Při hledání toho pravého pudru jsem většinou neměla šťastnou ruku při výběru odstínu. Některé pudry jsou oranžové hned, a jiné za pár hodin zoxidují. Takže transparentní pudr vypadá jako dobrá volba.

Fixační pudr od Dermacolu jsem koupila v odstínu Light. Musím přiznat, že nechápu, proč u neviditelného pudru někdo řeší odstíny ???

Pudr je v plastovém šroubovacím obalu a obsahuje štetec i labutěnku. Osobně raději používám svůj štětec. Pudr slibuje sametový vzhled, a to také splňuje. Pleť opravdu vypadá krásně, rozjasněně a sjednoceně. Nějakou dobu jsem si myslela, že jsem kápla na ten pravý pudr. Jenže pak jsem si všimla, že mi pudr T-zónu vysušuje :-( Během nošení mám nepříjemný pocit pnutí a suchého obličeje.

Pudr nezatracuju, ale zvolila jsem zlatou střední cestu a nosím ho jen občas. A stále hledám ten pravý výrobek na svůj nosík :-)

Oblíbené produkty