24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

16 Dermacol - DOUBLE MAGIC MASCARA , Marianne 09/2014

20.08.2014
Skills of Art
Posledním rokem náctilená Pražačka se smyslem pro humor, která je pro každou špatnost :). V "profesním životě" studentka, od podzimu VOŠ, ve volném čase kreativní duše s necitem pro detail, s citem pro abstraktnost (výjimky povoleny :P). Občasná perfektcionistka, občas necílevědomý tvor, který má zálibu v malování, psaní, fotografování, módě, své kočce, bylinkách a rád podlehne vůni soli do koupele nebo sypanému čaji.
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Řasenky
Autor: Skills of Art
Cena: 169 CZK
Ahoj,
všem, kteří si kupujete pravidelně, či nepravidelně časopis Marianne, se dostal do rukou se srpnovým vydáním i dárek od značky Dermacol. Bylo na "výběr" hned z několika produktů - make up, řasenky...
Já jsem obdržela řasenku Double magic mascara.
Ačkoli jsem si tento typ řasenky už "osahala", nikdy jsem vlastní neměla. Byla jsem tedy zvědavá.. 
Už podle názvu je nám asi jasné, že tajemství bude uryto v něčem dvojitém. Kdo by to byl čekal, že to bude v kartáčku :-). Ten je ve stylu 2v1 a "první" je pro délku řas a "druhý" pro objem.To, co je napsáno na obalu, to opravdu řasenka splňuje. Nejprve vám řasy prodlouží a následně zvětší objem.. Prodlužovacímu kartáčku nemám co vytknout. Bohužel, objemový kartáček nanese i žmolky. Není jich hodně, ale i tak to vnímám jako velké mínus. 
Oceňuji ale moc hezký design a uděluji čtyři hvězdičky :-)
A časopis? Na obálce je napsáno "Život začíná ve třiceti", takže jsem asi přestárlá, každopádně si myslím, že každý si v něm svoje nalezne :-) A pokud ještě svoji Marianne nemáte, tak honem, ať ji máte i s dárečkem :-) Další vychází už 28. srpna! 
 
Hezký den, 
Skills of Art

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.