24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

DERMACOL DOUBLE MAGIC MASCARA

01.02.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Řasenky
Autor: Radka K.
Cena: 229 CZK

Již delší dobu dává Dermacol k objednávce nad 500,- Kč jako dárek tuto řasenku Double Magic Mascara. Vždycky mě zajímalo, jak funguje, proto jsem měla radost, když ji jako dárek začali dávat. Nerada si totiž kupuji zajíce v pytli. 

Řasenka 2 v 1 má totiž dva závity za sebou, na každém je uvedeno, k čemu je vhodný. Jeden slibuje délku řas, druhý objem. Takže si můžete vybrat, jaké chcete ten den řasy mít. Anebo namíchat obojí. 

Všeobecně mám řasenky od Dermacolu ráda, jejich kvalita posledních let mi vyhovuje - a to jsem na řasenky hodně náročná. 

Tato řasenka nemá žádnou extra vůni, ale nezapáchá. Voní prostě tak obyčejně čistě řasenkovitě. Již po prvním nanesení jsou řasy nádherně výrazné, ale ještě působí přirozeně. Co při každé aplikaci oceňuji, že se řasy vůbec nelepí k sobě, jako to dělají jiné řasenky. S touto mám pocit, že mám řasy husté, dlouhé a nádherně rozčesané jednu vedle druhé. Nevím, zda je to více kartáčkem nebo složením řasenky samotné, ale je to tak.

Asi vás zklamu, ale i když už ji mám dávno doma, dosud jsem nepřišla na to, jak její princip dvojího efektu funguje. Když vyšoubuji oba závity najednou, tak ten horní má tyčku užší a na konci štěteček. Prostrkuje se tím druhým, který má tyčku širší a samozřejmě dutou, ale ten sám o sobě štěteček nemá. Jak by cestou tam mohl kartáček změnit své působení na řasenku, mi je dosud záhadou. Že by to bylo třeba jiným těžištěm? Tím pádem jiným tahem ruky? Kdo ví. 

Každopádně řasenka je hodně dobrá, dávám plný počet bodů, vyhovuje mi po všech stránkách, a to vůní, konzistencí, štětečkem, efektem již po první vrstvě, extra výraznými řasami po druhé vrstvě, nelepí řasy, nedrolí se, vydrží celý den, dobře se odličuje. Sice není voděodolná, ale to jsem jí už odpustila. 

Oblíbené produkty