24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

FLORMAR ŘASENKA SPIDER LASH: ŘASY AŽ DO NEBES

07.04.2017
Markéta Venená
Videa natáčím už 3 rok. Dělám to co mě baví a díky blogu jsem poznala spoustu nových lidí. Sedím sama ve svém pokoji a ani si neuvědomuji kolik lidí mě sleduje :) V soukromém životě jsem PR manager a makeup artist. ... Na mém kanále najdete: Vlogy, Makeup tutoriály, Hauly / nákupy novinek, DIY projekty, občas nějaký recept a ,,kecací" videa. ... Můj blog: www.marketavenena.com Kurzy osobního líčení: www.skolamakeupu.cz (Praha i jiná česká města) Vizážistické portfolio: www.marketavenena.com/2013/06/portfolio.html www.youtube.com/user/flowerparischannel EMAIL: venena@email.cz (spolupráce) marketavenena@email.cz (dotazy od čtenářů) . ,,Smile is the best makeup you can wear." Marilyn Monroe . TOP blogerky: Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, Teri Blitzen, A cup of style, Terry Makeup Tutorials, Aja beautylife, Get the louk, Rendy Ordinary life Zoella, Lauren Curtis, Shaaanxo, Tanya Burr, KathleenLights, Teni Panosian, Madeyewlook, NikkieTutorials, Christen Dominique
Hodnocení:
Výrobce: Flormar
Kategorie: Řasenky
Autor: Markéta Venená
Cena: 179 CZK

Flormar řasenka Spider lash, Deep black, 13ml., 179,-
Pokud hledáte nějakou řasenku, která neslepuje a úžasně prodlužuje řasy, tak jste ji právě našli. Řasenky jsou velmi individuální záležitost, ale to jsou i jiné kosmetické kousky. I přesto si myslím, že vám poradím aspoň s kartáčkem a hmotou uvnitř. :)

Řasenka má klasický tvar kartáčku, který je lehce zúžený na začátku. Štětinky jsou hodně tvrdé a husté, takže mi řasy vůbec neslepují a krásně je rozčešou. Nevím, jak to řasenka dělá, ale mám dlouhatánské řasy. Jediný ,,problém" je, že řasy moc nenatočí. Zase nemůže umět všechno :D S tím mi pomáhají kleštičky. No problem :)
Hmota uvnitř je taková mokřejší, možná proto řasy tolik nenatočí. 

Řasy po aplikaci, ani po pár hodinách, nejsou ztvrdlé a krásně se dají ohnout. Tzv. mi po natočení kleštičkami nepadají zpět a nejsou nijak těžké.
Oblíbené řasenky? 

Flormar velká recenze kosmetiky

Oblíbené produkty