24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Řasenka Doll Eyes

29.01.2014
SourisRouge
Ahoj, je mi 19 let a jsem z Olomouce:) Baví mě makeup,vlasy, točení videí na youtube a psát. http://www.youtube.com/user/themysmakeup
Hodnocení:
Výrobce: Lancome
Kategorie: Řasenky
Autor: SourisRouge
Cena: 700 CZK

Ahoj rozebereme si řasenku LANCOME Hypnose Doll Eyes!

Tuto řasenku jsem si přála opravdu dlouho. Řasenka má nádherné balení, voní po květinách na řasách se dobře nosí a když si po nich přejedete máte je stále hezky lebké. Není to tak jako u levných řasenek, že jsou řasy jak betonem potřené a tvrdé. 

Má vyhovující kartáček, se kterým se dostanete kamkoliv chcete a nařasíte i tu nejmenší schovanou neviditelnou řasu na oku. O některých jsem předtím ani nevěděla, že je mám:). Každopádně řasy skoro vůbec neslepuje, je krásně černá, kartáček se dobře drží. 

Dlouho jsem hledala řasenku, která mi bude na mé řasy vyhovovat. Mám svojí favoritku, a tu ani "dol ájska" nepředběhla. Nejraději mám z Yves Rocher - Sexy Pulp. Říká se, že řasenka má životnost cca 1-2 měsíce, pro mě osobně je použitelná až po těch 2 měsících, kdy konečně trochu vyschne a není tak hrozně "mokrá" a nedává tak obrovské vrstvy té černé hmoty na řasy. 

Mě osobně asi ale vadí parfemace nebo některá ze složek této řasenky a hodně mi po ní slzí oči. Řasenka není voděodolná což znamená, že slza+řasenka=černé rozteklé fleky pod očima. To ale nic nemění na tom, že pokud chcete zkusit tuto řasenku, že i Vám bude dělat stejný problém. Vůně mi po nějaký čas nevadila. Teď ale, jak ji cítím každý den už mi opravdu začíná vadit. Připadá mi ta vůně opravdu hodně vtíravá. Ten kdo má rád květinové vůně, u této řasenky je to vůně růže, kterou moc nemusím, si bude libovat.

Balené zase vypadá velmi luxusně a dostanete ji v pěkné stříbrné krabičce. Lancome si dává hodně záležet na balení. Mám i dvě rtěnky a BB krém,stíny a paletku, o tom ale zase někdy příště, s krásným balením a stříbrnýma krabičkama.

Na závěr si shrneme výhody a nevýhody!

Výhody:

- kartáček,barva,balení

Nevýhody:

- vůně, složka dráždící mi oči (může tam být složka, na kterou jsem alergická)

Oblíbené produkty