24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

RIMMEL EXTRA POP LASH ŘASENKA

01.02.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Rimmel
Kategorie: Řasenky
Autor: Radka K.
Cena: 99 CZK

Mám tuto řasenku v odstínu 006 POP PURPLE - tedy fialovou. Čekala jsem od ní víc. Možná je to tím, že mám své řasy spíše černé, protože ji na očích skoro nevidím. Tedy je vidět, že mám na řasách nános řasenky, ale není moc vidět ta fialová barva. Přitom jak řasy nejsou ani temně černé, vypadá to spíš divně. Nevýrazně a zalepeně. Asi by bylo dobré ji dávat na bílou řasenku, ale tu já nemám. Více je ten fialový odstín vidět na denním světle, přesto mám pocit, že linkou kolem oka uděláte víc barevný efekt než touto řasenkou. 

Oceňuji však štěteček, je na konci zúžený, jinak po celé své délce spirálovitý a poměrně hustý, takže se s ním opravdu dobře pracuje a dostanete se ke každé řase. 
Řasenka samotná špatná není, jen ten odstín mi nevyhovuje a není na mně skoro vidět. 

Oblíbené produkty