24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

The miaoww look mascara

07.04.2017
SweetElis
Jsem 17letá dívka se zájmem o blogování. Zajímám se o módu a kosmetiku a právě o tom by měl být můj nový blog, se kterým právě začínám. :)
Hodnocení:
Výrobce: Miss Sporty
Kategorie: Řasenky
Autor: SweetElis
Cena: 60 CZK

Tato řasenka byla teď v drogeriích jako novinka, ale já jsem ji tam koupila už před nějakou dobou a to za pouhých 60 Kč max. Už předtím jsem ji viděla ve videu u PetryLovelyHair, tak jsem neváhala a hned jsem ji brala. A musím říct, že mě nadchla.

Má velmi zajímavý kartáček, který krásně pročeše a prodlouží všechny řasy. Zahnutou stranou kartáčku si vždy namaluji horní řasy a druhou stranou spodní. Kartáček je "gumový". Konzistence řasenky je, řekla bych, akorát. Není tekutá, takže řasy neslepuje. Akorát se mi občas stane, že se mi trochu slepí řasy ve vnitřním koutku oka, ale řekla bych že důvodem bude příliš mnoho vrstev řasenky. 


Můj konečný názor je, že řasenka za tu cenu, za kterou se prodává je prostě skvělá a určitě si ji znovu pořídím. Zatím je to jedna z nejlepších řasenek v této cenové kategorii, které jsem vyzkoušela. A ten obal? Ten musíte milovat! 

 

Oblíbené produkty