24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Very Me Funky Extandalash

09.02.2014
ANnicka
Ahoj! Jsem 17letá studentka gymnázia, kterou baví poznávat nové lidi, ať už po internetu, nebo osobně. Protože se moje názory často liší od těch ostatních, rozhodla jsme se svoje moudra posílat i dál, aby se nad nimi lidé mohli zamyslet. Proto jsem začala psát blog, který je více méně o všem. Od hudby, jídlo, po kosmetiku a také každodenní situace, se kterými se můžeme setkat. Budu jen a jen ráda, když vás nějaký můj článek zaujme a začnete nad ním přemýšlet. To je pro mě vlastně taková asi ta nejvyšší příčka, na kterou mohu dosáhnout a jediný, kdo mi s tím může pomoci jste vy. :D
Hodnocení:
Výrobce: Oriflame
Kategorie: Řasenky
Autor: ANnicka
Cena: 100 CZK

Vyzkoušela jsme obě dvě řasenky. Tedy modrou a zelenou.

Modrá má sytější barvu. Na řasách vypadá přirozeněji a celkově na mě její barva působila lépe než ta od její sestry. Protože zelená mě ani svojí barvou zelenou moc nepřipomínala, byla spíše taková do šedozelena a měla problém zabarvit třeba jenom konečky řas, pokud už jsem nanesla černou řasenku. 

Obě řasenky vám neudělají veliký objem, opravdu jen nabarví řasy. Pokud nanesete více vrstev, tak vám řasy i slepí. Avšak, pokud hledáte něco, co by vám dalo novou chuť do líčení a jdete do toh právě přes barvu, zkuste je. Modrá byla oravdu perfektní a na její barvu jsem si nemohla nikdy stěžovat. Byla krásně sytá i pokud jsme ji nanesla třeba přes černou, ebo jen na konečky řas. S tím sice zelená měla problémy, ale pokud jsem ji nanesla samotnou, tak se také dokázala ukázat. Ani jedna řasenka mi během dne nijak neopadávala. Jejich odlíčení je snadné a nebylo nijak zvláštní.

Oblíbené produkty