24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

YVES ROCHER LIPSTICKS

06.10.2014
Shades of Silvie
Lifestyle blogger.
Hodnocení:
Výrobce: Yves Rocher
Kategorie: Rtěnky
Autor: Shades of Silvie
Cena: 195 CZK
Značka Yves Rocher představila před nedávnem nové lesklé rtěnky. A jaké jsou? To Vám prozradím právě dnes!

Na rtěnky mám obecně slabost. Podle mě jich není nikdy dost a sami dokáží oživit lec které nudné líčení. Proto pro vás nebude velké překvapení, když se vám přiznám, na co jsem uplatnila slevu z mého narozeninového kuponu do Yves Rocher.


Rtěnky mají klasický plastový obal se stříbrným nápisem. Nic mu vytknout nemůžu a navíc díky červené barvě rtěnku ihned najdete.


Po vysunutí na vás čeká nejen krásný odstín, ale také vůně. Připomíná mi třešňový čaj, rozhodně je ale velice příjemná, nevtíravá a člověk si na ni ihned zvykne. Rtěnky jsou podle mě přesně na podzim. Mají krémovou konzistenci díky 100% třešňovému oleji, takže rty nevysuší, ba naopak. Budou krásně hydratované a jemně se lesknout. Pigmentace rtěnek je takový střed - možná trochu míň, ale mně vyhovují.


Má první byla 62. SIENNE. Čekala jsem opět nějaký zombie odstín a světe div se, byla to absolutně dokonalá podzimní barvička, která není v jedné vrstvě moc výrazná, ale ve druhé moc pěkná. Druhý odstín byl trochu risk 22. CORAIL DOUX, protože přece jenom - s korálovou rtěnkou se buď trefíte, nebo budete vypadat jako mrkev. :D U této to byla naštěstí ta první varianta a na rtech působí v první vrstvě neviditelně, v druhé opět velmi pěkně.


Celkově si můžete vybrat z 12 odstínů za cenu 195,-. Často je na ně ale akce, tak si určitě alespoň jednu ulovte!


Na závěr bych tyto rtěnky hodnotila velmi kladně. Poměr výkon/cena/kvalita rozhodně odpovídá. :)

Co Vy a tyhle krásky? Už jste některou vyzkoušeli?

Oblíbené produkty