24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Aussie Miracle Moist

09.12.2014
Katin život
Ahoj, já jsem Kate. Holka co žije na půl v Praze a na půl v Českých Budějovicích, ale jejím snem je žít v Paříži.
Hodnocení:
Výrobce: Aussie
Kategorie: Šampony
Autor: Katin život
Cena: 149 CZK
Hello!

O Aussie vlasové kosmetice jsem slyšela už dříve, ovšem vždycky jsem jí lehce podezřívala, že je to jeden z těch typů, který je kupovaný, protože krásně voní a to je tak všechno. Když vezmeme v potaz, že je to v drogerii jeden  z dražších šampónů, tak jsem se k jeho koupi rozhoupala až nedávno, kdy byl v akci vánoční balíček tří produktů za 359,-. Normálně je cena jednoho produktu 149,- takže se to vyplatí.

Musím říct, že chvilku po tom, co tento balíček vyšel v letáku jsem zoufale obcházela DM prodejny a až v jedné našla prodavačka ještě poslední ve skladu. Jinak absolutně nebyl k sehnání, takže se jedná opravdu o oblíbený a prodávaný produkt.

V balíčku jsem měla šampón (300ml), kondicionér (250ml) a masku (250ml). Balení se mi moc líbí. Šampon a kondicionér mají praktické "cvakací" otvírání.

Maska má trochu jiné, kdy stačí jen zmáčknout - nemusíte nic otvírat. To mi přijde mnohem lepší než například u různých vlasových masek v krabičkách (jakoby od krému), kdy je musíme v podstatě odšroubovávat a abyste je otevřeli a než je zavřete, musíte si nejdřív umýt ruce jinak je všechno totálně zapatlané. Obavu mám ovšem trochu z cestování, protože jsem typ člověka, který narve kufr k prasknutí a kosmetika se většinou rozlije pokud možno do všeho oblečení, co mám s sebou. Proto volím opravdu bytelné balení, které nemá šanci se samo otevřít, což tohle bohužel není.

Dále velmi oceňuji kreativitu výrobců, co se týče textu na obalu. Většinou je tam nějaké slovní spojení nebo například příběh, který není klasickým "je to k tomu a tomu, použití: naneste na vlasy a smyjte". Šampon a kondicionér jsou na "a bit unhappy hair" - trošku nešťastné. Což mi přijde takové bližší. Člověk si k tomu šampónu vytvoří v podstatě vztah, díky tomu povídání. Je to psané takovým milým způsobem. Nebo na masce je napsané "Arrrrrrrgggggghhhhh! Don't give up if you're struggling with frizz". Arrrrrrggghhh občas vyjadřuje pocity každé dívky, když se ráno podívá do zrcadla a říká si:" no s těmahle vlasama absolutně nemůžu vyjít ven" a "Don't give up" je slovní obrat, který nám dává naději, že to tak být nemusí.


Abych byla upřímná, po tom, co jsem si konečky nechala odbarvit na styl Ombré, tak pláču před zrcadlem každý den, protože mi to vlasy samozřejmě neuvěřitelně zničilo. Od té doby, co jsem začala používat Aussie produkty mi přijde, že se to znatelně zlepšilo. Celkově mám vlasy jemnější, více se lesknou a vypadají zdravěji. Často se mi stávalo, že se mi vlasy po šampónech hodně mastily. Obzvlášť po těch, po kterých jsou vlasy jemnější. Po Aussie vůbec. Vlasy mi vydrží i 3 dny aniž by byly mastné, což je u mě opravdu hodně dlouhá doba. Navíc té příjemné žvýkačkové vůni jsem podlehla i já. Opravdu vám vlasy voní i druhý den. Než jdu ven, ještě na vlasy použiji sprej na suché vlasy (samozřejmě také od Aussi) a pak mi dokonce lidi říkají, že mi voní vlasy. Což je samozřejmě moc příjemné a člověka to potěší.

Z vlasů mám celkově mnohem lepší pocit))


Nevím, jak to působí na nezničené vlasy, ale já přece jen úplně nevěřím těm 3 minutám (3 minute miracle) a pro jistotu tam masku nechávám o něco déle. Někdy i třeba hodinku v zábalu, vlasy jsou potom jako od kadeřníka.
Moje celkové hodnocení je určitě velmi pozitivní a myslím, že jsem po dlouhé době našla MŮJ šampón.

Děkuji za čtení!

Oblíbené produkty