24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Schwarzkopf essence ULTIME omega repair

24.02.2015
hairOCD
Moje obsese? Vlasy, oblečení a kosmetika... Moje kompulze? Vlasová péče, nakupování a testování :). V nákupních centrech trávím nadpoloviční většinu svého volného času. Co tam dělám? Sháním oblečení, přestože ho už nemám kam dávat. Nutně potřebuju stále novou a novou vlasovou péči, protože se pořád a pořád vyrábí něco nového, co 100% pro krásnější vlasy potřebuju. Kosmetika, kterou mám, mi vyhovuje! Ale co kdyby se našlo něco lepšího?
Hodnocení:
Výrobce: Schwarzkopf
Kategorie: Šampony
Autor: hairOCD
Cena: 100 CZK
Šampon i kondicionér mám doma velmi dlouho a při každém pohledu na něj se hrozně rozčílím. Snad žádná kosmetika mě takto nezklamala, jako právě tato řada. Vybrala jsem si šampon a kondicionér na poškozené vlasy.

Šampon - má řidší konzistenci a je bílé perleťové barvy. Vlasy po umytí působí na omak velmi tence (jako pavučinky), po vysušení jsou hrubé. Šampon má docela dost chemickou vůni, která se nedá dlouho snášet, ale po opláchnutí mi připomíná Paco Rabanne - Lady Million (moje oblíbená).

Kondicionér - snad po všech kondicionérech jsem měla po oplachování pocit kluzkých/slizkých vlasů. U tohoto kondicionéru se ale nedostavil a po pravdě řečeno jsem vůbec nezaznamenala, že by na vlasech nějaký byl - myslím pocitově. Voní už méně intenzivně než šampon a je hustší a krémovější.

Abych to shrnula: Koupě této řady byly opravdu vyhozené peníze, původně na mě působila profesionálně, luxusně a myslela jsem si, že mi na mé zničené vlasy pomůže. Škoda, že nemohu dát 0 bodů, protože toto duo by si to zasloužilo.

Oblíbené produkty