24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vlasová kosmetika Framesi

30.01.2016
Sweetdiabeticday
Přátelská, upovídaná, aktivní diabetička, která miluje dobré jídlo a svůj sladký diabetický život :).
Hodnocení:
Výrobce: Framesi
Kategorie: Šampony
Autor: Sweetdiabeticday
Cena: 300 CZK

Vlasovou kosmetiku Framesi používám již přes rok. Jsem poměrně náročný člověk, co se kosmetiky týče. Má pokožka je vysušená a velmi citlivá. To znamená, že mi hned tak něco nesedne. Před cca 1,5 rokem jsem přešla k novému kadeřníkovi. Nejenom, že jsem se setkala s profesionálními službami, jako nikde. Byla i udělána diagnostika vlasů a doporučeny výrobky přímo na míru. Zde jsem se poprvé setkala s vlasovou kosmetikou Framesi. A víte co? Zamilovala jsem si ji!

Když jsem dostala možnost otestovat novinku od této značky OBJEMOVÝ ŠAMPON VOLUMIZING neváhala jsem ani minutu a šla do toho. A tady jsou mé dojmy.

Po několikadenním testování tohoto malého "zázraku" od framesi pro objem vlasů nemůžu jinak než říct samou chválu. Už po prvním umytí jsem poznala rozdíl. Vlasy méně "klouzaly" a byly hrubší, po vyfoukání přes kulatý kartáč a při použití správného stylingu opravdu účes lépe drží a vlasy nejsou tak splihlé a jemné (což je mimochodem můj celoživotní boj). Při používání jsem trošku experimentovala a použila jiný kondicionér od Framesi. Účes nedržel tal dobře jako při použití celé řady - šampon a kondicionér. Překvapila mě i příjemná vůně, kterou z vlasů cítím ještě několik dní po umytí. Jediná drobnost, kterou bych vytkla je větší hustota šamponu a tak se mi z tuby šampon hůře dostává. Nicméně je to drobnost, se kterou si člověk hravě poradí. Za ten efekt to určitě stojí.
Troufám si tvrdit, že tahle novinka je zatím top mezi šampony, které od této značky používám. Všem, kteří bojují s jemnými a splihlými vlasy opravdu doporučuju alespoň vyzkoušet. S šamponem i kodicionérem jsem opravdu nadmíru spokojená.

Máte zkušenosti s touto značkou? A jaké jsou ty Vaše osvědčené recepty na boj s jemnými vlasy? Budu ráda za Vaše postřehy :)

Krásný večer, Vaše Vituš

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.