24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Proti vypadávání vlasů

26.02.2014
Nikola Mills
Jsem 19ti letá "beauty blogerka" z jižních Čech, která miluje kosmetiku, zvířata, knihy a cestování. • Můj blog slouží mě, jako virtuální prostor, kde sdílím své nápady a názory, a všem, doufám, jako inspirace a malý průvodce kosmetickým světem. •
Hodnocení:
Výrobce: Capillan
Kategorie: Sérum na vlasy
Autor: Nikola Mills
Cena: 100 CZK

Capillan - proti vypadávání vlasů
Capillan aneb vlasový aktivátor, je učený k rekondici vlasů a vlasové pokožky. Má stimulující a posilující účinky. Za účinné regenerační vlastnosti je zodpovědný komplex účinných složek, založený na bázi vitamínů a přírodních látek. Vitamín A a E působí příznivě v regeneračních procesech a dodávají vlasové pokožce pružnost a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí, zejména před vlivem oxidativního stresu, ke kterému přispívá například přízemní ozón z městského smogu.. Tomuto efektu napomáhá také keratinový komplex, který přispívá významnou měrou k regeneraci přísunem základních stavebních prvků vlasových a kožních buněk na bázi aminokyselin. Zklidnění podrážděné kůže je dosaženo pomocí hojivého účinku panthenolu v kombinaci s heřmánkovým extraktem. Ten působí zároveň jako prostředek proti rozvoji nežádoucí kožní mikroflóry a omezuje tak výskyt lupů. Tento efekt je umocněn působením extraktu z vilínu viržinského, kde se navíc ještě uplatní jeho svíravý efekt na vlasovou pokožku, který vede ke snížení množství potu a kožního mazu a brání vypadávání vlasů. Myrhová tinktura dodává vlasům a pokožce ochrannou vrstvu. Tato vrstva brání průniku škodlivých látek a zároveň pokožku i vlas kondicionuje, což v praxi znamená snadnější rozčesávání, snížení elektrizování vlasů a snazší formování účesu.
(text - heuréka - informace o produktu)

A teď už k mému názoru..
Tento produkt je velmi zajímavý nejen obalem, nejen svou zvláštní vůní ale i svým účelem. Jelikož po tom, co jsem začla brát HA mi velmi vlasy začly vypadávat, řekla jsem si že zkusím nějaký přípravek, který by mi pomohl. Šla jsem do drogerie, ale tam jsem nepořídila, takže jsem hledala nějaký e-shop, který nabízí produkt co by mi pomohl. Po přečtení informací o tomhle úžasňákovi jsem si řekla, že na tom asi něco bude a zkusím ho. Objednala jsem si rovnou 3, protože cena byla přijatelná. Po několika měsících zkoušení, jsem si všimla rozdílu, který mi pomohl jen asi z poloviny. Vlasy mi přestaly padat, ale už nerostly tak rychle. A vybírat si mezi hustými vlasy a dlouhými vlasy je pro mě úplná Sofiina volba. Rozhodla jsem se připravek používat každou neděli, jen 4x do měsíce. A vida, vlasy rostly, padaly mnohem méně a já byla spokojená. Sice ne na 100%, ale na 80% určitě. Stále sháním produkt, který by mi pomohl na 100% ale myslím, že kdyby takový existoval, používá ho každý třetí člověk.. :-D Tento přípravek doporučuju, ale taky vám chci poradit, aby jste ho nepoužívali moc často.

Oblíbené produkty