24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

AROMA RITUAL SHOWER GEL Sicilská pistácie

4.2.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Sprchové gely
Autor: Radka K.
Cena: 59 CZK

Už dávno se mi nestalo, aby nějaký sprchový gel vyčníval z řady nad spoustou ostatních, samozřejmě samých skvělých, které si kupuji. Ale tomuto se to opravdu podařilo. 

Jedná se o revitalizační sprchový gel z řady Aroma Ritual od firmy Dermacol. Tento mám v aroma sicilská pistácie. Nevím, jak voní sicilská pistácie doopravdy, ale tento sprchový gel mě vrací do dětství, dokonce jsem se přistihla, jak ve sprše zavírám oči a vidím kopce pistáciové zmrzliny v té nejlepší kvalitě, jakou si umíte představit. 

Sprchový gel je jemný, lehce se roztírá a vytváří bohatou, ale velice jemnou pěnu. Nevysušuje. Sice pár minut po sprchování už z pokožky jeho vůni necítím, ale v koupelně je to vždy nádhera a určitě si pořídím i jiné vůně z této řady, protože by mě nikdy nenapadlo, že mě tak ohromí tak obyčejná věc, jako je sprchový gel. 

Rozhodně doporučuji vyzkoušet, klidně i na sprchování ve dvou. 

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.