24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Avon care nourishing body lotion

31.03.2014
Carolinee
Jsem 17 letá slečná, která miluje modu, kosmetiku a vše kolem toho :)
Hodnocení:
Výrobce: Avon
Kategorie: Tělová mléka
Autor: Carolinee
Cena: 80 CZK

řeji Všem krásné Pondělí odpoledne!:) Doufám, že jste dnešek přežily a zvládly ho bez jakéhokoliv stresu :) Dnes bych Vám chtěla představit Vyživující tělové mléko s mandlí a kakaovým máslem. Už docela dlouho ho testuji a proto jsem si řekla, že už je na čase Vám ho ukázat a podělit se o své dojmy :)

Tělové mléko jsem si pořizovala hlavně z důvodu, že mělo vonět po kakau. Po otevření mě, ale vůně docela zklamala. Sice voní pěkně a jemně, prostě žádná nevtíravá vůně, ale po kakau ani stopa. Což mě docela zklamalo,protože jsem se těšila jak mi bude tahle vůně zpříjemňovat mé večery. Každopádně samotná vůně není i tak vůbec špatná a po 2 hodinách ji stále ne pokožce cítím!

Musím pochválit konzistenci mléka, protože se opravdu krásně roztírá po pokožce a stačí ho opravdu jen trocha. Co se týká vstřebávání je taky výborné, jelikož už po chvilce je pokožka suchá a mám jistotu, že si nic neutřu do oblečení či postele. Tohle je u mě velmi podstatná věc při výběru tělového krému, protože vyloženě nesnáším to dlouhé čekání než se konečně budu moct obléct.

Toto tělové mléko slibuje intenzivní hydrataci suché pokožky. Já osobně si příliš nějaké vysoko hydratace nevšimla,ale musím pochválit to, že pokožka je po něm opravdu krásně hebká a je radost si na ní sáhnout!

Oblíbené produkty