24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Diet Esthetic - Caviar Essence Body Milk

28.04.2015
Verenis_Leben
30-letá, svobodná, mamka 4 letého syna, kterou baví líčení, kosmetika a zkoušení vše kolem ní....
Hodnocení:
Výrobce: Diet Esthetic
Kategorie: Tělová mléka
Autor: Verenis_Leben
Cena: 175 CZK
Ahoj všem,většinou tu mluvím o dekorativní či pleťové kosmetice, ale dnes se podívám na zoubek tělovému mléku - Caviar essence - Body milk od značky Diet Esthetic. 

Tento produkt jsem získala díky eshopu http://www.parfemy-elnino.cz, který nabízí různý sortiment od parfému, po dekorativní až pečující kosmetiku. Ale také tu naleznete bohatou nabídku luxusních plních per.

Pokud zadáte do vyhledávače na eshopu http://parfemy-elnino.cz značku Diet Esthetic, vyjede Vám celá nabídka od této španělské značky jako například řada krémů, séra, micelární voda, peeling atd...
Teď už ale k samotnému tělovému mléku, které by mělo podle informací na eshopu omlazovat pokožku celého těla a dodat zároveň potřebnou hydrataci a regeneraci buněk. Jak už z názvu výrobku vyplývá, obsahuje tělové mléko kaviár....dost bylo informací a teď k holým faktům a mým postřehům 

1) Balení -  jednoduchá, čirá, celkem levně vypadající tuba z umělé hmoty o obsahu 250 ml.. Jelikož dávám při výběru hodně na první dojem, bohužel se obávám, že bych si ho v obchodě nevšimla, působí zcela nenápadně a troufnu si říct, že i levně. 

2) Parfemace - s ní mám největší problém. Parfemace je opravdu hooodně výrazná a hodně mi připomíná nějaký pánský parfém nebo deodorant a bohužel mně opravdu nevoní, protože je to vůně jak pro starší ročníky. Po rozetření ji hodně dlouho ze sebe cítím a není mi to příjemné, připadám si jednoduše jako chlap :-).

3) Hutnost, barva a roztíratelnost krému - zde musím ocenit to, že krém není až moc hustý, že by nešel rozetřít jako například u Nivei či podobných hutných krémů. Krém je celkem tekutý, takže zase ale na druhou stranu musíte dát pozor, abyste ho nevymáčkli hodně. 

Co se týče barvy krému, také to pro mě není zrovna hitparáda, protože krém má šedou barvu, což na mě působí "umělým" dojmem a bohužel to ve mě nevzbuzuje moc velkou důvěrihodnost. 

Co se roztírání krému týče, tak tady nemám co vytknout, krém po aplikaci celkem chladí, takže někdy mám dokonce po aplikaci husí kůži. Co se mi líbí na krému a jeho velké pozitivum je, že krém neobsahuje žádné minerální oleje, díky kterým byste měli pocit mastné pokožky. Těším se, až ho budu používat v létě po opalovaní, to abude krásně chladit.

4) Fuknčnost - bohužel, zde nedokážu posoudit, zda opravdu docílíte toho, aby Vaše pokožka byla elastičtější. Já obecně mám problém s velmi vysušenou pokožkou se sklonem k šupinkám.Když se namažu večer, ráno vypadá pokožka opravdu o trochu lépe, ale žádná hitparáda to není a musím se přiznat, že jsem asi očekávala něco více.

Na závěr musím všek přiznat, že jsem na krémování těla celkem líná, protože věčně na to zapomínám a to i přes to, že mám krém přímo u postele. 

Jsem ráda, že jsem mohla krém díky spolupráci s eshopem Elnino.cz vyzkoušet, za což bych moc ráda poděkovala, ale já osobně bych si ho nekoupila, už takto se musím přiznat, že se těším, až ho dopotřebuji. Úplně nejvíc mi na mě opravdu vadí ta parfemace, což mě mrzí :-(. 

Na druhou stranu nemohu však říct, že bych zanevřela na celou značku Diet Esthetic, určitě bych moc ráda vyzkoušela i některé další výrobky, jako např. sérum proti vráskám s obsahem hadího jedu. 

Prosím, berte v potaz, že to co nevyhovuje mně, může vyhovovat někomu jinému:-), proto budu ráda, když mi napíšete, zda máte s kaviárovým mlékem na tělo nějakou zkušenost??

JOOOO a mááálem bych zapomněla na to nejdůležitější a to sice, jaká je vlastně cena výrobku????? 

Níže naleznete odkaz na webové stránky eshopu přímo s nabídkou zmiňovaného tělového mléka. Cena se pohybuje okolo 175,- Kč za 250 ml. Což dle mého názoru je celkem dost :-(

http://www.parfemy-elnino.cz/telove-mleko-diet-esthetic-caviar-essence-body-milk-45791.html


A na závěr důležité odkazy, kde můžete celý eshop nalézt:

http://www.parfemy-elnino.cz

FB: https://www.facebook.com/elnino.cz?fref=ts

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.