24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tělové mléko Pure Dead Sea

20.09.2014
chicoco
Chicoco is a mix of „Chic“ my favorite French fashion word and „Coco“ my favorite fashion designer. This blog was obviously going to focus on fashion... "Fashion isn’t a necessity, it is a game and the most interesting part about it is that rules are changing every day." I created the blog in 2013 and since then the blog got through a several modifications. Now it isn’t only about fashion, it is also about my life. It is all about making my readers travel with me, making them discover new products, new trends and new places to visit. Chicoco is the mirror of my lifestyle and a love story, since almost one and half year…
Hodnocení:
Výrobce: Pure Dead Sea
Kategorie: Tělová mléka
Autor: chicoco
Cena: 289 CZK
Krásný den všem! O kosmetice Pure Dead Sea jsem již jednou psala. Nedalo mi to, abych si nepořídila další produkt. Takže pro dnešek mám pro vás recenzi na úžasně voňavý zvláčnující zázrak :-)
Stručná charakteristika tělového mléka: obsahuje minerály z Mrtvého moře, antioxidant E, měsíčkový, avokádový, mandlový a olivový olej, aloe vera, avokádo, heřmánek, verbenu, a extrakt z mořských řas.
Musím říct, že když jsem viděla na poprvé složení, chvíli jsem o tomto produktu přemýšlela, bála jsem se, aby na pokožce nezanechal mastný film, jako to mají některá mléka ve zvyku, ale krém překvapil. Struktura je jemná, není hutná ani mastná, pokožka je po natření krásně sametová, dokonce i šupinky, které mám po celých nohách krásně zmizí. Mléko se ihned vstřebává, takže můžete mazat v jakoukoli denní hodinu. Jinak šupinky mi po týdnu zmizely úplně a i teď po měsíci se mi žádné neobjevily, takže hydratace je perfektní. Kdybych mohla patlala bych se krémem každý den. 
Za co dávám velké plus je rozhodně vůně - kdo vymyslel sloučení vanilky a kokosu si zaslouží velkou jedničku. Vůně je z pokožky cítit i druhý den po sprchování.
Tělové mléko jsem zkoušela v extrémních podmínkách, tedy u moře - vysoká teplota, moře, chlorovaný bazén po celý den. To bych nebyla já, abych se nespálila, a řeknu Vám, žádný Panthenol z lékárny mi nepomohl, ale tento krém ano, už po druhém namazání mě kůže přestala svědit a barva a-lá rak zmizela. 
Tělové mléko má 180ml a stojí 289Kč. Po měsící používání - 4x týdně je balení stále přes polovinu plné - a to si s mlékem mažu celé tělo. Tím, že je struktura trochu tekutější, lze mléka používat trošičku. 

Kdybych mohla produkt hodnotit na stupnici od jedné do deseti, dala bych mu devítku - přece jenom pro někoho může být produkt trochu dražší, já osobně radši investuji o 100Kč více za produkt, který je 100% přírodního charakteru bez parabenů a ostatních chemických látek.

Oficiální stránky Pure Dead Sea kosmetiky naleznete na dotekmrtvehomore.cz.

Oblíbené produkty