24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Party of my life

10.02.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Essence
Kategorie: Toaletní vody
Autor: Radka K.
Cena: 75 CZK

Tohle je prostě zábava, skvělá muzika a kamarádi. To je noc, která by neměla nikdy skončit. Plná života, květinová a mystická. Navodí ti party náladu.

Nám se od téhle záhadně ztratila krabička. Proto tímto prosím, pokud by ji někdo doma měl a mohl nám ji věnovat, napište mi, dcera bude mít radost. :)

Mně tato vůně připadá těžší, i když po chvíli se rozlije do sladkých tónů. Možná je to tou konvalinkou, kterou používala moje babička a já jako malá holka jsem ji ráda očichávala.  Ale ano, když zavřu oči, vidím se zas ve věku 17 let na nějaké párty s přáteli.

hlava:
citron
pomeranč
meruňka
hyacint
konvalinka

srdce:
osmanthus
jasmín
růže
fialka

základ:
vanilka
pižmo
santalové dřevo
cedrové dřevo

Oblíbené produkty