24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Svatební veletrh

31.01.2013
Carrie
Wau... popiš se. No, to vážně není snadný. :D Jsem úplně obyčejná holka ze severu Čech. Je mi přesně tolik, abych toho o životě věděla dost a přitom vůbec nic. Pracuji jako učitelka ve školce. Krom toho že moje práce je zároveň můj koníček, mám ráda módu, kosmetiku a líčení a ráda píšu. Píšu ráda cokoli a o čemkoli. Začala jsem psát asi v deseti - jedenácti letech. Psala jsem především povídky o lásce a přátelství (věkem k tomu přibyl sex). Potom co jsem začala organizovat svojí svatbu a dopadla velmi úspěšně, rozhodla jsem dál věnovat této tématice a začala jsem shánět různé tipy k organizování svateb a svatební módní trendy. Do budoucna bych si chtěla založit malou svatební agenturu, která by pomáhala s organizací svateb. Nyní čekám miminko a rozhodla jsem se ke svým zájmům přidat přípravu na mateřství a rodičovství. :-)

Ahojte, minulý rok touhle dobou jsem byla čerstvě zasnoubená a začala jsem chystat svou vysněnou svatbu. Na internetu jsem vyhledávala nejrůznější svatební tipy a rady a narazila jsem také na termín svatební veletrh, který mi byl do té doby naprosto neznámí. Pročetla jsem si, co je to za akci a co je na ní k vidění a rozhodla jsem se nějaký z nich navštívit. Bohužel jsem se nakonec na žádný svatební veletrh nedostala... :-( I když už mám nějakou dobu po svatbě, když jsem dnes na internetu opět narazila na reklamu na svatební veletrh, přepadla mě touha přeci jen nějaký navštívit. Tak snad budu letos úspěšnější.

Dočetla jsem se, že by nevěsta měla svatební veletrh navštívit, aby získala nepřeberné množství inspirace pro přípravy. Dokonce v článku bylo uvedeno, že by měla návštěvu uskutečnit 6 měsíců před svatbou, a to minimálně na třech různých veletrzích. Jak jsem se již zmínila na veletrh jsem nikdy nebyla, takže nemůžu posoudit zda je opravdu tolik potřebné na něm být. Veletrhů je po Česká Republice několik na různých místech. Program je rozdělen zpravidla do dvou dnů. Vstupné si pak můžete zakoupit buď na jeden den nebo na oba. Součástí veletrhu je předvedení firem zabývajících se svatební tematikou (kosmetické salony, kadeřnictví, půjčovny svatebních šatů, květinářství, svatební agentury, cukrářství). Veletrh je tedy plný praktických ukázek a přehlídek. Představuji si to jako veletrh vzdělání, který absolvoval téměř každý při výběru SŠ. Na youtube můžete shlédnout několik videí z minulých svatebních veletrhů, aby jste si mohli udělat malou představu, popř. věděli na co se připravit. Jsem si jistá, že budete mít možnost si z veletrh domů odnést nejen hezké zážitky, ale spoustu propagačních materiálů a na některých veletrzích se pořádají i různé soutěže, tomboly, takže případně i nějakou tu cenu. :-) Našla jsem pro Vás na internetu seznam termínů nejbližších svatebních veletrhů. Jestliže se na nějaký letos dostanu, budu Vás o něm podrobně informovat. Pokud jste svatební veletrh zažili, podělte se s námi o Vaše zážitky prostřednictvím mého blogu. :-)


1.-2.2.2013 Svatební veletrh Pardubice
3.2.2013 Svatební veletrh Horažďovice
8.-10.2.2013 Svatební veletrh Diplomat  - Praha
9.2.2013 SVATBA NANEČISTO  v Přerově
16.-17.2.2013 Svatební veletrh Ostrava
23.2.2013 Svatební veletrh - České Budějovice
23.-24.2.2013 Svatební dny v hotelu S.E.N. - Senohraby
10.3.2013 Svatební veletrh FUTURUM 8. - Brno
8.-10.3.2013 SVATBA svatební výstava  - Ostrava

Pěkná videa o svatebních veletrzích:

http://www.youtube.com/watch?v=IaI--YIpH4A
http://www.youtube.com/watch?v=_lJgE6I3cDc
http://www.youtube.com/watch?v=mh8E1neUBmU
http://www.youtube.com/watch?v=iUbbch4SC4s

 

www.rady-svatba.blogspot.com 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Carrie

Wau... popiš se. No, to vážně není snadný. Jsem úplně obyčejná holka ze severu Čech. Je mi přesně tolik, abych toho o životě věděla dost a přitom vůbec nic. Pracuji jako učitelka ve školce. Krom toho že moje práce je zároveň můj koníček, mám ráda módu, kosmetiku a líčení a ráda píšu. Píšu ráda cokoli a o čemkoli. Začala jsem psát asi v deseti - jedenácti letech. Psala jsem především povídky o lásce a přátelství (věkem k tomu přibyl sex). Potom co jsem začala organizovat svojí svatbu a dopadla velmi úspěšně, rozhodla jsem dál věnovat této tématice a začala jsem shánět různé tipy k organizování svateb a svatební módní trendy. Do budoucna bych si chtěla založit malou svatební agenturu, která by pomáhala s organizací svateb. Nyní čekám miminko a rozhodla jsem se ke svým zájmům přidat přípravu na mateřství a rodičovství.


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.