24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Maybelline Baby lips

05.05.2015
PetraLife
Jsem 18ctiletá dívka, která miluje psaní, focení. Miluji hudbu, vždy se všímám nejdříve textu a poté hudby. Ráda tancuji. Jako malá jsem tančila aerobic, pak jsem se přeorientovala na street dance, u kterého jsem vydržela asi 2-3 měsíce. Když skončil street dance, začala jsem se zajímat o c-walk, ale nakonec jsem zůstala u vlastních kroků a tak. Když zrovna netancuji, tak trávím čas nad focením nebo se svými přáteli. Mám velké srdce, to dokážu na plnou pusu říct. Neodsuzuji nikoho, dokud ho vlastně nepoznám. Obrázek si dělám, až když znám chování člověka a tak dál...
Hodnocení:
Výrobce: Maybelline
Kategorie: Balzámy na rty
Autor: PetraLife
Cena: 80 CZK

Nejoblíbenější balzám na rty, který nesmí chybět v žádné kabelce! Balzám Maybelline Baby Lips poskytuje rtům hloubkovou hydrataci a ochranu. Obsahuje ochranný faktor SPF 20, který chrání rty před škodlivým slunečním zářením. Snadno se nanáší a nezanechává mastný pocit. Výsledkem jsou jemné a hydratované rty po dobu 8 hodin.

Účinky:
- hydratuje rty po dobu až 8 hodin,
- obsahuje SPF 20, takže chrání Vaše rty před slunečním zářením,
- revitalizuje rty,
- viditelně zdravější rty s pocitem jemnější pokožky.

Název: Maybelline - Baby lips
Odstín: Pink punch

Můj poznatek: Všichni si tak moc chválí baby lips, tak jsem si řekla, že ho také musím mít. Když jsem přišla do tety a koukám po tomhle blazánu, vidím poslední tři. Tak jsem sáhla po růžovém. (Mám ráda růžovou) Ta růžová mě hodně ovlivňuje. (smích) Zrovna byl ve slevě ze 79,90kč na 55,90kč

Mám zničené rty od zlozvyku - trhání rtu. Po použití balzámu, jako by se mi rty během tech 8 hodin skoro zahojily. Popraskané rty pro mě byly SKORO minulostí. Nic se nezahojí hned. Po dobu těch několika hodin mi přišlo, že rty nejsou vysušené. Slunce momentálně nesvítí, takže ochranu na slunečné záření ohodnotit ani nemohu. I odstín růžové vydrží na rtech minimálně 2 a víc hodin. To je individuální podle potřeby jídla, pití atd. Rozhodně chci i další odstíny. Baby lips se stal pro mě potřebnou věcí v kabelce, v kapse.. Rty se mi léči od trhání a to mi ještě žádný balzám nesplnil.

+ Výdrž
+ Vůně
+ hydratace
+ cena
- cena

Myslím, že balzám si tuhle cenu zaslouží na to, jak kvalitní je. Ale pro někoho je to samozřejmě zbytečné a koupí si raději levnější a také účinný.

Oblíbené produkty