24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Savage Panache pro Baby Doll look

07.04.2017
TravelTips by Bobina
Ahoj :-), jmenuji se Petra a můj blog toptraveltips.cz je zaměřen na cestování a tipy na dovolenou. Můj druhý, vlastně původní blog bobinabloguje.com momentálně moc nerozvíjím, ale snad není všem dnům konec.
Hodnocení:
Výrobce: L'Oreal
Kategorie: Suché šampony
Autor: TravelTips by Bobina
Cena: 325 CZK

Toto léto se vrátil do módy retro Baby Doll look typický pro 60. léta. Já osobně tento styl miluji a mám ráda nadýchané účesy inspirované touto dobou. Pořídila jsem si tedy u své kadeřnice pudrový spej se suchým efektem od značky L´Oréal Professionnel. Celkově mám tuto značku ráda, protože výrobky jsou prostě kvalitní...
Takže co říct k tomutu spreji : Jedná se tedy o pudrový sprej na vytvoření účesu ve stylu 60.let s XXL objemem. Je to takový pudrový lak na vlasy. Má speciální trojitý rozprašovač, kterým pudr krásně rovnoměrně aplikujete na povrch vlasů. Vlasy jsou po aplikaci krásně hedvábné, ale přitom nadýchané a mají objem. Nečekejte žádné slepeniny.  Pokud máte vlasy umyté z předchozícho dne a aplikujete tento sprej, tak účes okamžitě oživíte a vlasy vypadají jako čerstvě vyfoukané - umyté. Sprej taky úžasně voní a vůni na vlasech cítíte po celý den. Jeho aplikace je příjemná, nejedná se o žádný dusivý přípravek, který Vám zamoří koupelnu :-)
Takže když to shrnu:
+ skvělá vůně
+ výborná aplikace
+ oživení účesu z předchozího dne
+ vlasy příjemné na dotek
- žádné není, jsem nadšená

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.