24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Super Playboy for her

03.02.2014
PetraLife
Jsem 18ctiletá dívka, která miluje psaní, focení. Miluji hudbu, vždy se všímám nejdříve textu a poté hudby. Ráda tancuji. Jako malá jsem tančila aerobic, pak jsem se přeorientovala na street dance, u kterého jsem vydržela asi 2-3 měsíce. Když skončil street dance, začala jsem se zajímat o c-walk, ale nakonec jsem zůstala u vlastních kroků a tak. Když zrovna netancuji, tak trávím čas nad focením nebo se svými přáteli. Mám velké srdce, to dokážu na plnou pusu říct. Neodsuzuji nikoho, dokud ho vlastně nepoznám. Obrázek si dělám, až když znám chování člověka a tak dál...
Hodnocení:
Výrobce: Playboy
Kategorie: Toaletní vody
Autor: PetraLife
Cena: 200 CZK

K vánocům jsem dostala nějaké vůně od playboye a tahle mi voní nejlépe, tak jsem se rozhodla napsat recenzi na tento produkt.

Toaletní voda „Super Playboy for her“ opravdu krásně voní a hodí se snad kamkoli do společnosti. Z vůně je poznat sladká, svěží květinová vůně s tropickým citrusovým ovocem. Doopravdy krásně voní a všem bych ji doporučovala ať už jako toaletní vodu nebo přímo parfém, který stojí asi 350-500kč a má kulatou nádobku s ušima. Toaletní voda má 75ml, což je pro mě celkem málo, vydrží asi tak 2-3 měsíce. Samozřejmě záleží, jak často toaletní vodu budete používat.

Nádobka toaletní vody je obyčejná, ale má krásný vzhled v tmavě růžovém podání s černou barvou. Jediná nevýhoda této toaletní vody, ale i deo spreje v této kolekci, která vyšla společně s pánskou verzí je, že vydrží poměrně krátkou dobu. Voním se ráno, než jdu do školy a o 2-3 hodinu toaletní vodu necítím. Ale i tak vám ji opravdu doporučuji, já si vůni bezmocně oblíbila a už bych bez ní nedala ránu. Ta vůně mě tak uhranula, že růžového super ušáka se nevzdám.

Proti pocení, ale drží skvěle, roztírá se snadno a rychle. Vůně je opravdu znatelná, i když ji máte na sobě jen decentně. A konzistence je samozřejmě tekutá.
Vůně Playboy Super Playboy For Her vyšla v červenci 2013.

Oblíbené produkty